ברוכים השבים! על מנת להתחבר לחשבונך הזן את פרטי ההתחברות שלך.

הצטרפות מפרסמים

טופס הצטרפות

  

הידעת ?

אצלנו ב-TrustMedia המפרסמים משלמים אך ורק עבור תוצאות הקמפיין! שמעתם נכון, אתם משלמים אך ורק לקוחות חדשים או מכירות שיגיעו אליכם דרכינו. עובדה זו מאפשרת לכם לקבל חשיפה רחבה ופרסום אפקטיבי לעסק שלכם. תוכלו להתרחב למימדים חדשים, וכל זה ללא כל סיכון כלכלי מצידכם.

 • למה לפרסם דווקא אצלנו?

  רשת שותפים TrustMedia נפתחה עבור השותפים, ואנו מעניקים להם את העמלות הגבוהות ביותר בשוק, שירות וייעוץ מהטובים ביותר בתחום.
  דבר זה מבטיח לנו את השותפים האיכותיים והיעילים ביותר ברשת! כתוצאה מכך, המפרסמים שלנו מקבלים את איכות הלידים/מכירות הטובות ביותר בתחום.
 • כמה עולה להצטרף לפרסם לרשת השותפים TrustMedia?

  אין עלות על ההרשמה או על ממשק הניהול שאתם מקבלים. אתם משלמים נטו על תוצאות! גובה ההעמלה משתנה מקפמיין לקמפיין. גובה ההעמלה משפיע באופן ישיר על איכות הפניות וחשיפת הקמפיין ברשת. ככל שגובה העמלה תהיה גבוהה יותר, השותפים ירצו לחשוף את הקמפיין לכמות גולשים גדולה יותר.
 • היכן השותפים שלנו מפרסמים את הקמפיין שלך?

  רשת השותפים שלנו מכילה שותפים מכל תחומי המדיה השונים ובינהם מובילי דעת קהל במדיות, בעלי אתרי אינטרנט, משווקים בסלולר, בעלי נכסים במדיה החברתית, מומחי שיווק בגוגל ורשתות החברתיות וכו'.
 • כמה אני צריך לשלם עבור כל ליד/מכירה?

  המחיר לליד משתנה לפי מדדים שונים. צרו עימנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ללידים שלכם. קחו בחשבון שככל שתשלמו יותר לליד, כך פופולריות הקמפיין שלכם תגדל, ותקבלו כמות גדולה יותר של פניות ולקוחות חדשים לעסק שלכם.