שירותים

כל מה שהעסק שלך צריך כדי להצליח

מגוון שירותי פרסום מתקדמים לעסק שלך

service
01

קידום ממומן

ניהול מלא של קמפיין ממומן בפלטפורמות פרסום המובילות. השירות כולל העלאת קמפיין, ניתוח מילות מפתח, ייצור קהלים מפולחים, אופטימזציה, ועוד.

service
02

ייצור לידים

בקמפיין לידים אתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים. אנחנו דואגים לניהול מלא של הקמפיין ואתם משלמים אך ורק על פניות תקינות שהגיעו דרכינו. לא הגיעו פניות - לא שילמתם!

service
03

ייעוץ שיווקי

קבלו מאיתנו ייעוץ מקצועי לאסטרטגיית השיווק של העסק שלכם. אנחנו נתכנן עבורכם את הדרכים הנכונות לקדם את העסק שלכם ונייעץ לכם מה האפיקים העומדים לרשותכם.

service
04

ניתוח קמפיינים

כבר יש לכם קמפיין פעיל ואתם רוצים לקבל חוות דעת מקצועית על הביצועים? אצלנו תוכלו לקבל ניתוח מפורט על תוצאות הקמפיין ועצות וטיפים לייעול הקמפיין.

service
05

מערכת CRM מתקדמת

כחלק מהשירות אנחנו מציעים ללקוחותינו מערכת CRM מתקדמת שפותחה על ידינו. בעזרת המערכת תוכלו לנהל את הפניות מהקמפיין בצורה יעילה ונוחה.

service
06

קמפיין טלמרקטינג

חברתנו מפעילה מוקד טלמרקטינג שיכול לעמוד לשירותכם לכל דרישה. בעזרת קמפיין טלמרקטינג ממוקד ניתן לגייס לקוחות רבים לעסק שלכם תוך זמן קצר.

service
07

מיתוג עסקי

בניית מותג עסקי זה תהליך חשוב לעסק שמבדיל אתכם מן המתחרים השונים שלכם. עם אסטרטגייה נכונה ניתן לבנות מותג חזק ואמין שיפיק תוצאות לאורך זמן.

service
08

שיווק אפליקציות

אנחנו מתמחים במתן פתרונות שיווק לאפליקציות מובייל. באמתחתנו מספר של אפליקציות מובייל ששווקו על ידינו והגיעו לתפוצות של מאות אלפי ומליוני משתמשים.

service
09

שלטי חוצות

פרסום אפקטיבי ונכון בשלטי חוצות יכול להביא לעסק שלך חשיפה נרחבת ותרומה נרחבת למותג שלך. אנחנו נקים עבורך פרסום רחב בשלטי חוצות שיקפיץ את החשיפה של העסק שלך.